Regulamin 

 

  1. Z pomocy psychologicznej mogą korzystać osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
  2. Potwierdzeniem rezerwacji jest płatność za sesję. W przypadku braku potwierdzenia wpłaty w przeciągu czasu podanego przy rezerwacji, sesja ta zostaje anulowana.
  3. Płatność za sesję oraz sesję online dokonywana jest przez Klienta z góry –  przelewem lub za pośrednictwem serwisu płatniczego PayU. 
  4. W przypadku, gdy Klient chce odwołać umówione spotkanie, proszony jest o poinformowanie o tym terapeutki (telefonicznie / sms’owo / mail’owo) najpóźniej 24h przed planowaną sesją. W takim przypadku następuje zwrot dokonanej opłaty.
  5. Zmiana terminu sesji lub sesji online w czasie krótszym niż 24h przed jej planowanym rozpoczęciem, wiąże się z koniecznością opłaty za nieodbyte spotkanie. Wyjątek stanowią bardzo nagłe i nieoczekiwane sytuacje losowe (np. wypadek samochodowy, pilna wizyta w szpitalu, nagła choroba) – o uznaniu takich sytuacji za wyjątek decyduje zawsze terapeutka.
  6. W przypadku zdarzeń losowych / nagłej choroby, terapeutka może ze swojej strony odwołać sesję której niż 24h przed planowanym spotkaniem – w takim przypadku Klient otrzymuje zwrot dokonanej opłaty lub w zależności od dyspozycyjności terapeutki i Klienta, umawiany jest alternatywny termin spotkania.
  7. Jeżeli Klient spóźni się na sesję, nie zostaje ona przedłużona. W przypadku spóźnienia ze strony terapeutki, sesja zostaje przedłużona o czas spóźnienia lub kolejne spotkanie, w zależności od dyspozycyjności Klienta, będzie dłuższe.
  8. Psychoterapeutka może odmówić świadczenia usług Klientom, którzy zgłaszają żądania szkodliwe dla siebie i/lub otoczenia lub takie, które są niemożliwe do zrealizowania. Dotyczy to również sytuacji, kiedy psychoterapeutka uznaje, że nie może rzetelnie świadczyć usług na rzecz danej osoby (powody mogą mieć charakter zawodowy lub osobisty). W takiej sytuacji terapeutka kieruje Klienta do innego specjalisty.
  9. Psychoterapeutkę obowiązuje tajemnica zawodowa obejmująca treści ujawniane przez Klienta na sesjach oraz sam fakt korzystania przez Klienta z terapii wobec osób trzecich. Wyjątkiem jest sytuacja zagrożenia zdrowia / życia  Klienta lub osób trzecich, albo sytuacje określone prawem. 
  10. Terapeutka omawia swoją pracę psychoterapeutyczną podczas superwizji.
  11. Obowiązuje zakaz nagrywania konsultacji oraz sesji terapeutycznych, także online.